Szanowni Państwo,
Romek ma 6 lat. Urodził się w ciężkiej zamartwicy otrzymując zaledwie 1 punkt w skali Apgar. Przez pierwsze 2 miesiące był podłączony do respiratora i walczył o swoje życie. Walkę tę wygrał, jednak niedotlenienie spowodowało czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe oraz epilepsję. Od urodzenia jest systematycznie rehabilitowany, a także jest pod opieką wielu lekarzy specjalistów, tj. neurologa, okulisty, audiologa, kardiologa, ortopedy.
Na dzień dzisiejszy Romek wymaga nadal intensywnej rehabilitacji, gdyż nie chodzi, nie siedzi, nie mówi a nawet nie trzyma głowy samodzielnie. Jeszcze nigdy nie udało mu się samemu nic wziąć do ręki. Konieczna jest także opieka logopedyczna, psychologiczna, pedagogiczna. Zapewnienie synowi pomocy poprzez zajęcia: rehabilitacji, logopedy, hipoterapii, dogoterapii, masaży, hydroterapii wymaga ogromnych nakładów finansowych. Dodatkowo dochodzi zakup sprzętu ortopedycznego czy koszty turnusów rehabilitacyjno – usprawniających. Dlatego też zwracamy się z prośbą o pomoc, która pozwoliłaby nam zapewnić synowi jak największą ilość godzin ww. zajęć.
Romek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
19888 Wiącek Roman
Dziękujemy bardzo za okazane serce
Romek z rodzicami

 

                                      Romek 1             Romek 2             Romek 3        Romek 4

    Romek 5

Podopieczny Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
19888 Wiącek Roman
Można pomóc przekazując 1% podatku
W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj: 19888 Wiącek Roman
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Można także pomóc poprzez wpłaty na konto:
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 19888 Wiącek Roman darowizna na pomoc i ochronę zdrowia