baner-v2

Zapraszamy Państwa do udziału w I Konferencji Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych i Europejskiego Stowarzyszenia Zawodów Nieruchomościowych CEPI-CEI, która odbędzie się w dniu 17 czerwca 2016 r., w hotelu Radisson Blu w Gdańsku.

Celem I Konferencji PFSZN – CEPI-CEI to między innymi zapoznanie z różnymi typami nieruchomości mieszkalnych, sposobu ich zorganizowania i obsługi, poznanie celów właściciela/właściciela zbiorowego, efektywnym wykorzystaniem przez zarządcę narzędzi w postaci budżetu nieruchomości, umowy najmu, marketingu itp., sposobami rozliczania opłat eksploatacyjnych. Podejście do zagadnień będzie jak najbardziej uniwersalne bez uwzględniania specyfiki krajowych przepisów. Europejskie Stowarzyszenie Zawodów Nieruchomościowych CEPI-CEI zagwarantuje udział najlepszych wykładowców, fachowców i praktyków w zakresie tematyki konferencji z krajów Unii Europejskiej. Organizowana przez PFSZN i CEPI-CEI Konferencja ma na celu zgromadzenie przedstawicieli rynku nieruchomości z kraju jak i z zagranicy. Konferencja jest również wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń i stanowi forum dyskusji o bieżących problemach zarządców nieruchomości, pośredników i rzeczoznawców majątkowych, integracja zawodowa, poszerzanie wiedzy z ww. zakresu.

Konferencja ma charakter konferencyjno-targowy. Dzięki temu będą Państwo mieli możliwość skorzystania z części wystawienniczej, zapoznać się z aktualnymi ofertami i rozwiązaniami, przeznaczonymi dla zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz skorzystania z rabatów, oraz ofert specjalnych przygotowanych przez naszych wystawców.

Do udziału zapraszamy:

  • zarządców i administratorów nieruchomości,
  • właścicieli nieruchomości,
  • przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych,
  • przedstawicieli zarządów wspólnot mieszkaniowych,
  • przedstawicieli firm zarządzających nieruchomościami,
  • przedstawicieli miast i gmin odpowiadających za zasoby mieszkaniowe,
  • deweloperów.

 

więcej szczegółów na stronie www.konferencja.pfszn.pl

 

 

 

Załączniki