• XVI Kongres PFSZN - Wrocław 2016
    Lech Michał – złota odznaka
    Libertowski Marek – złota odznaka
    Miesięcznik „Administrator” – odznaka honorowa
    Negrao Manuel – odznaka honorowa
    Olczyk Jan – srebrna odznaka
    Rynarzewska Jolanta złota odznaka
    Stańczak Marek – złota odznaka
    Swiryd Grzegorz – srebrna odznaka
    Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA – odznaka honorowa
    Aldona Stefaniak – złota odznaka
  • XV Kongres PFSZN - Warszawa 2015
    Binkowski Mirosław – złota odznaka
    Czajczyk Jerzy – srebrna odznaka
    Janas Katarzyna – złota odznaka
    Kieler Antoni – złota odznaka
    Klechowicz Ewa – złota odznaka
    Kuczyńska Maria Anna– złota odznaka
    Lech Michał – srebrna odznaka
    Malinowski Witold – złota odznaka
    Milewska Marta – złota odznaka
    Nadulska Beata – srebrna odznaka
    Pardo Tomasz – złota odznaka
    Pogorzelski Zbigniew – złota odznaka
    Schnerch Jan – srebrna odznaka
    Speltz Claudine – odznaka honorowa
    Stańczak Marek – srebrna odznaka
    Szymański Rafał – srebrna odznaka
  • XIV Kongres PFSZN – Toruń 2014
    Janasik Jolanta – złota odznaka
  • VII Kongres PFSZN – Wrocław 2008
    Bartmański Krzysztof – srebrna odznaka
    Bobczyński Jacek – złota odznaka
    Borkowski Wiesław – złota odznaka
    Burkacka-Jurgiel Joanna– srebrna odznaka
    Deska Jerzy – złota odznaka
    Dmowski Zdzisław – złota odznaka
    Feliks Henryk – złota odznaka
    Foriasz Marek – złota odznaka
    Grączewska Halina – złota odznaka
    Holc Przemysław – srebrna odznaka
    Korpowski Kazimierz – srebrna odznaka
    Kowalska Maria – złota odznaka
    Kulesza Halina – złota odznaka
    Kwaśniewski Jerzy – złota odznaka
    Malinowski Witold – srebrna odznaka
    Nieruchomości C.H. Beck – odznaka honorowa
    Paluch-Koźmińska Bibianna – złota odznaka
    Pawelec Jacek – odznaka honorowa
    prof. Ewa Kucharska-Stasiak – odznaka honorowa
    prof. Henryk Gawron – odznaka honorowa
    Staniszewski Krzysztof – srebrna odznaka
    Stolarczyk Bogumiła – złota odznaka
    Szmude Halina – srebrna odznaka
    Szopiński Jacek – złota odznaka
    Witowski Roman – złota odznaka
    Zieliński Jarosław – złota odznaka