Druga edycja: „Bezpieczna praca zdalna. Microsoft 365 – Teams bez tejemnic”. 10.11.2020 r.

Bezpieczna praca zdalna.

Microsoft 365 – Teams bez tajemnic.

Szanowni Państwo,

Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych serdecznie Zaprasza do udziału w szkoleniu on-line na temat: Bezpieczna praca zdalna. Microsoft 365 – Teams bez tajemnic.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób chcących zgłębić możliwości aplikacji Microsoft 365 Teams i wykorzystać je w codziennej pracy.

Szkolenie odbędzie się w formie interaktywnej, w której uczestnicy będą ćwiczyć tworzenie własnych grupy, zarządzania nimi, tworzeniem bezpiecznych spotkań, informowania o zmianach w swojej grupie za pomocą platformy Microsoft Teams oraz Exchange Online (Outlook), udostępnianie dokumentów w Teams oraz za pomocą OneDrive, tworzenie formularzy za pomocą Forms, wspólna przestrzeń za pośrednictwem OneNote. Najlepsze praktyki związane z możliwością wprowadzenia e-learningu za pomocą aplikacji Stream.

Data: 10.10.2020 r.*, godz. 10:00-16:00

Miejsce: szkolenie on-line za pośrednictwem platformy Microsoft 365 – Teams

Koszt: 390 zł +23% VAT członkowie Stowarzyszeń zrzeszonych w PFSZN

            430 zł + 23% VAT pozostali uczestnicy

Prowadzący: Marek Zbroniec**

Trener Microsoft 365. Prowadzi szkolenia dla Firm oraz placówek edukacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu działem wsparcia IT oraz w administracji Microsoft 365 w BPO. Ekspert w dziedzinie pracy zdalnej, specjalizuje się w Microsoft 365 dla firm. Wdrążał Microsoft 365 w jednej z dużych organizacji.


Szkolenie on-line to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w obecnej chwili. Bez konieczności przemieszczania się do sali szkoleniowej i spotykania w większej grupie będziecie mieć Państwo możliwość skorzystania ze specjalistycznej wiedzy naszego wykładowcy. Co więcej, szkolenie odbędzie się przez aplikację Teams, więc będzie połączone z praktycznym aspektem jego wykorzystania.

Oferujemy:

 • Szkolenie w „wirtualnej sali szkoleniowej” dla 8-12 osób.

 • Materiały szkoleniowe.

 • W przypadku braku aplikacji Microsoft 365 Teams, oferujemy bezpłatną 30 dniową wersję testową. Do rejestracji wymagane jest jedynie podanie imienia i nazwiska oraz adres e-mail. Resztą my się zajmiemy.

 • Profesjonalnego trenera z wieloletnim doświadczeniem.

 • Interakcję z prowadzącym i możliwość zadawania pytań.

 • Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

 • W trakcie szkolenia przewidziany jest czas na przerwy.

Jedyne czego Państwo potrzebujecie to:

 • Komputer ze stabilnym łączem internetowym***.

 • Przeglądarka internetowa, np. Google Chrome, Firefox, Mozilla, itp.

 • Głośniki lub słuchawki.

 • Wbudowana lub zewnętrzna kamera.

Przed szkoleniem prześlemy wszystkie materiały oraz niezbędne szczegóły, w tym link umożliwiający podłączenie się do “wirtualnej sali szkoleniowej”. W razie kłopotów z dołączeniem do szkolenia, oferujemy swoją pomoc.

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej ilości osób.

**Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Trenera z przyczyn niezależnych od Organizatora celem przeprowadzenia szkolenia na tym samym poziomie w wyznaczonym terminie.

***Organizator nie odpowiada za kłopoty techniczne, w tym również związane z łączem internetowym po stronie uczestnika nie leżące z winy Organizatora.

Karta zgłoszeniowa – Bezpieczna praca zdalna. Microsoft 365 – Teams bez tajemnic._M.ZbroniecKarta zgłoszeniowa – Bezpieczna praca zdalna. Microsoft 365 – Teams bez tajemnic._M.Zbroniec