XVIII Kongres PFSZN – Michałowice - Wieś 2018
Bożejewicz-Bałuk Agnieszka – odznaka srebrna
Buchwald Violetta – odznaka srebrna
Humska-Pawlicka Romualda – odznaka srebrna
Jankowski Leszek – odznaka srebrna
Kasprzak Halina – odznaka srebrna
Kowalczewska Grażyna – odznaka złota
Kmoch Urszula – odznaka srebrna
Niedźwiedzki Wiesław – odznaka srebrna
Paruzel Ireneusz – odznaka złota
Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. – odznaka honorowa
Smarsz Ewa – odznaka srebrna
Stoppa Artur – odznaka srebrna
Stoppa Janina – odznaka srebrna
Szymanik Jerzy – odznaka złota
Tarnawski Rafał – odznaka złota
Zabielski Jarosław – odznaka złota
Zielińska Marzena – odznaka srebrna
XVII Kongres PFSZN - Poznań 2017
Augustynowicz Sabina – odznaka honorowa
Białkowska Elżbieta – srebrna odznaka
Cichecki Krzysztof – odznaka honorowa
Czajczyk Jerzy – złota odznaka
Hołownia Andrzej – odznaka honorowa
Kowalczewska Grażyna – srebrna odznaka
Koziej Stanisław srebrna odznaka
Michalik Andrzej – złota odznaka
Miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa” – odznaka honorowa
Nadulska Beata – złota odznaka
Rakowski Paweł – srebrna odznaka
Schnerch Jan – złota odznaka
Skoczylas Ryszard – srebrna odznaka
Szymanik Jerzy – srebrna odznaka
Tarnawski Rafał – srebrna odznaka
Tomczak Małgorzata – złota odznaka
XVI Kongres PFSZN - Wrocław 2016
Lech Michał – złota odznaka
Libertowski Marek – złota odznaka
Miesięcznik „Administrator” – odznaka honorowa
Negrao Manuel – odznaka honorowa
Olczyk Jan – srebrna odznaka
Rynarzewska Jolanta złota odznaka
Stańczak Marek – złota odznaka
Swiryd Grzegorz – srebrna odznaka
Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA – odznaka honorowa
Aldona Stefaniak – złota odznaka
XV Kongres PFSZN - Warszawa 2015
Binkowski Mirosław – złota odznaka
Czajczyk Jerzy – srebrna odznaka
Janas Katarzyna – złota odznaka
Kieler Antoni – złota odznaka
Klechowicz Ewa – złota odznaka
Kuczyńska Maria Anna– złota odznaka
Lech Michał – srebrna odznaka
Malinowski Witold – złota odznaka
Milewska Marta – złota odznaka
Nadulska Beata – srebrna odznaka
Pardo Tomasz – złota odznaka
Pogorzelski Zbigniew – złota odznaka
Schnerch Jan – srebrna odznaka
Speltz Claudine – odznaka honorowa
Stańczak Marek – srebrna odznaka
Szymański Rafał – srebrna odznaka
XIV Kongres PFSZN – Toruń 2014
Janasik Jolanta – złota odznaka
VII Kongres PFSZN – Wrocław 2008
Bartmański Krzysztof – srebrna odznaka
Bobczyński Jacek – złota odznaka
Borkowski Wiesław – złota odznaka
Burkacka-Jurgiel Joanna– srebrna odznaka
Deska Jerzy – złota odznaka
Dmowski Zdzisław – złota odznaka
Feliks Henryk – złota odznaka
Foriasz Marek – złota odznaka
Grączewska Halina – złota odznaka
Holc Przemysław – srebrna odznaka
Korpowski Kazimierz – srebrna odznaka
Kowalska Maria – złota odznaka
Kulesza Halina – złota odznaka
Kwaśniewski Jerzy – złota odznaka
Malinowski Witold – srebrna odznaka
Nieruchomości C.H. Beck – odznaka honorowa
Paluch-Koźmińska Bibianna – złota odznaka
Pawelec Jacek – odznaka honorowa
prof. Ewa Kucharska-Stasiak – odznaka honorowa
prof. Henryk Gawron – odznaka honorowa
Staniszewski Krzysztof – srebrna odznaka
Stolarczyk Bogumiła – złota odznaka
Szmude Halina – srebrna odznaka
Szopiński Jacek – złota odznaka
Witowski Roman – złota odznaka
Zieliński Jarosław – złota odznaka