Szanowni Państwo,


środowisko zarządców nieruchomości w Polsce wykazuje coraz większe zainteresowanie modernizacją budynków, która przynosi efekty w zakresie ograniczania zużycia energii, a tym samym ograniczania wpływu budynków na klimat i ich otoczenie. Ta problematyka zarządzania nieruchomościami wymaga nowych kwalifikacji, dlatego konieczne jest podnoszenie wiedzy i umiejętności zarządców nieruchomości w tym zakresie. Wobec tego, Zarząd Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych podjął współpracę z Fundacją Poszanowania Energii przy projekcie CLI-MA, którego celem jest:

    • Zwiększenie świadomości zarządców nieruchomości związanej z koniecznością poprawy warunków bytowania mieszkańców domów wielorodzinnych;
    • Poprawa wykorzystania istniejących i przyszłych instrumentów finansowego wsparcia głębokiej modernizacji budynków wielorodzinnych i innych.

Jednym z etapów współpracy jest przeprowadzenie badania – ankiety, która dostępna jest pod linkiem: https://app.surveyhero.com/s/2794d11 do 8 marca 2021 r.  Badanie pozwoli na zebranie opinii członków środowiska na temat doskonalenia umiejętności w zakresie poprawy efektywności energetycznej i klimatu w budynkach oraz ich otoczeniu. Posiadanie umiejętności związanych ze sposobami i finansowaniem poprawy efektywności energetycznej budynków i ograniczaniem ich wpływu na zmiany klimatyczne, powinno sprzyjać zwiększeniu tempa modernizacji budynków, w szczególności wielomieszkaniowych, mających znaczący wpływ na jakość klimatu w Polsce.

Badanie jest całkowicie anonimowe, a jego wypełnienie zajmie Państwu około 10-15 minut. Każda odpowiedź jest dla ważna, im więcej osób na nią odpowie tym rzetelniejsze otrzymamy wyniki, dlatego zachęcamy Państwa do jej wypełnienia.

W razie pytań odnośnie projektu i ankiety, zapraszam do kontaktu.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Pozdrawiamy

Zarząd i Biuro Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych