„Uwarunkowania bezpieczeństwa nieruchomości” szkolenie w dniu 5 kwietnia 2011 r.

Szkolenie ma na celu przedstawienie procesu jak zapewnić bezpieczeństwo zarządzanej nieruchomości. Mamy nadzieję na wywołanie dyskusji na temat przedstawianych standardów wykorzystywanych do analizy oceny ryzyka oraz metod wdrożeń i rozwiązań problemów.

Przyjdź na szkolenie a dowiesz się w jaki sposób dostosować rozwiązania do eliminacji zagrożeń bezpieczeństwa nieruchomości i najemców.

Przeprowadzimy przykładową analizę informacji o nieruchomości i omówimy sposoby oceny ryzyka.

Koszt: 270 zł/osoba (195 zł dla Członków PFSZN)
Termin: 5 kwietnia 2011 roku
Godziny: 10:00 – 16:00 (osiem godzin w ramach doskonalenia zawodowego)
Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22

Osoba prowadząca: Piotr Machałowski z rynkiem nieruchomości komercyjnych związany od ponad 16 lat. Z wykształcenia ekonomista. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał miedzy innymi w: Pepsico Poland, Citibank, Bank Handlowy, BPH TFI, Cushman & Wakefield Polska, gdzie zarządzał nieruchomościami. Specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych. Aktywnie działa jako Członek Zarządu PFSZN – Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz członek Polskiego Stowarzyszenia IREM – Institute of Real Estate Management. Jest Licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości i posiada międzynarodowy certyfikat CPM – Certified Property Manager.