Szanowni Państwo,

Z wielką radością informujemy, że Sektorowa Rama Kwalifikacji dla Sektora Nieruchomości jest już gotowa! Właśnie została opublikowana na stronie Instytutu Badań Edukacyjnych. Publikacja do pobrania ze strony IBE: https://kwalifikacje.edu.pl/sektorowa-rama-kwalifikacji-dla-nieruchomosci-srkn/

Ważny i wart podkreślenia jest fakt, że całe to przedsięwzięcie udało się doprowadzić do momentu, w którym jesteśmy, tylko dzięki zaangażowaniu całego środowiska, w tym Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych przy kooperacji z Grupą Medium! Chyba po raz pierwszy w historii współpracy różnych organizacji, udało się dojść tak daleko.

Szczególnie cenny dla naszej Federacji jest udział przy tworzeniu Ramy Prezydent Jolanty Janasik, Wiceprezydenta Tomasza Pardo, Członka Zarządu Witolda Malinowskiego i innych.

Sektorowa Rama Kwalifikacji dla Sektora Nieruchomości jest narzędziem pozwalającym opisywać i porządkować kwalifikacje w sektorze nieruchomości. Wyniki realizacji projektu są zaprezentowane na stronie.