Szanowni Państwo,

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w marcu 2013 r. UNIQA TU, lider rynku ubezpieczeń dla mieszkalnictwa w Polsce, rozpoczęła współpracę z Polską Federacją Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych. Celem partnerstwa jest popularyzowanie wiedzy o ubezpieczeniach oraz profesjonalne doradztwo w zakresie zabezpieczania mienia.

Jesteśmy przekonani, że 20-letnie doświadczenie UNIQA w tworzeniu specjalnych produktów  ubezpieczeniowych oraz programów prewencyjnych dla sektora mieszkalnictwa przyczyni się do jeszcze lepszego rozwoju działalności stowarzyszeń i ułatwi Państwu codzienną pracę związaną z zarządzaniem nieruchomościami.

UNIQA, bazując na zdobytej wiedzy i wieloletniej współpracy Zarządcami Nieruchomości i Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz Spółdzielniami Mieszkaniowymi, przygotowała ubezpieczenia dedykowane Państwa działalności. W ofercie znaleźć można: obowiązkowe ubezpieczenie zarządcy nieruchomości, pakiet dla wspólnot mieszkaniowych oraz ubezpieczenia mieszkań ze składką płatną miesięcznie wraz z opłatami za użytkowanie mieszkania.

Do końca lipca 2013 r. dyrektorzy jednostek terenowych UNIQA skontaktują się z Państwem, aby przedstawić szczegółowy zakres możliwej współpracy w zakresie promowania problematyki ubezpieczeniowej w środowisku lokalnych Stowarzyszeń Zarządców Nieruchomości.

 

Z Poważaniem,

Adam Łoziak

Wiceprezes UNIQA TU / UNIQA na Życie TU SA