Szanowni Państwo,

w imieniu Pani Marii Kowalskiej Prezydent Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz Pani Katarzyny Janas Prezes Regionalnego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Toruniu, z ogromną przyjemnością informuję, że kolejny XIV Kongres PFSZN, połączony z obchodami 14-lecia Regionalnego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości odbędzie się w dniach 3-4 października 2014 r. w Toruniu – mieście o gotyckiej scenerii, słynącego z licznych atrakcji turystycznych.

Tematem przewodnim tegorocznego XIV Kongresu PFSZN będzie: „Nowoczesny zarządca – nowoczesne zarządzanie”, w związku z tym przedmiotem wykładów, wystąpień i  dyskusji będą najnowsze  aspekty zawodu zarządcy, a także problemy związane z sytuacją  zawodu zarządcy po deregulacji.

Pierwszego dnia Kongresu, po zakończeniu zaplanowanych na ten dzień prelekcji, przewidzieliśmy dla  wszystkich uczestników wyjątkową atrakcję, a mianowicie wyprawę do lochów zamku krzyżackiego w Toruniu, w orszaku prowadzonym przez średniowiecznych rycerzy. Uczestników imprezy czeka szereg atrakcji, takich jak strzelanie z łuku, pokaz walk rycerskich i zwiedzanie podziemi zamku z pochodniami. Wyprawa na zamek nie będzie jedyną atrakcją pierwszego dnia Kongresu, gdyż w godzinach wieczornych zaplanowany jest uroczysty bankiet, w słynącej z wykwintnej kuchni restauracji Hotelu Mercure Toruń Centrum.

Dla uczestników Kongresu wynegocjowaliśmy bardzo atrakcyjną cenę noclegu w czterogwiazdkowym Hotelu Mercure Toruń Centrum, gdzie za dwuosobowy pokój ze śniadaniem zapłacą Państwo jedynie 240,00 zł. Opłata za udział w Kongresie dla członków PFSZN wynosić będzie 395,00 zł, a dla pozostałych uczestników – 450,00 zł.

Szczegółowe informacje o programie XIV Kongresu PFSZN prześlemy Państwu w II połowie sierpnia i wtedy rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń, ale już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w tym ważnym dla przedstawicieli zawodów rynku nieruchomości spotkaniu, które będzie okazją do wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy o najnowszych trendach w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Udział w Kongresie może też stać się doskonałą okazją do odwiedzenia Torunia, znanego nie tylko z popularnego serialu i słynnej stacji radiowej, ale przede wszystkim z przeuroczej, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Starówki, której nocna panorama nie ma sobie równych.

 

Attachments