Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych Zarząd i biuro PFSZN podjął decyzję o odwołaniu VI Konferencji PFSZN.

Wszystkich zainteresowanych, przepraszamy.

Zaproszenie na VI Konferencję PFSZN –

Zarząd i Biuro Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych z przyjemnością Zaprasza do udziału w VI Konferencji PFSZN, która odbędzie się

2 października 2021 r. w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach* w godz. 10:30-14:00.

VI Konferencja PFSZN

Efektywność energetyczna budynków wielorodzinnych – nowelizacja ustawy i zmiany w Prawie energetycznym

Spotkanie pozwoli uczestnikom poszerzyć wiedzę na temat aktualnych przepisów i wymogów związanych ze zmianami w zakresie poprawy efektywności energetycznej nieruchomości oraz powiązaniami między budynkami, energią, a środowiskiem. W szczególności nacisk zostanie położony na omówienie dobrych praktyk z uwzględnieniem perspektywy wspólnot mieszkaniowych.

Jak przygotować się do zmian? Jakie zasady będą obowiązywały w zakresie opomiarowania i tym samym rozliczeń? Jak realizować obowiązek wynikający z art. 45a p. 13 ustawy Prawo energetyczne? Na te i inne pytania odpowiedzą m. in. eksperci z Fundacji Poszanowania Energii.

Aby wziąć udział należy wypełnić Kartę zgłoszeniową.

Zapraszamy!

Patronatu udzielili:

*Dla uczestników szkolenia mamy preferencyjne stawki noclegowe w pokojach jedno- i dwu-osobowych ze śniadaniem. Koszt ponosi uczestnik. W celu zapoznania się ze szczegółami Zapraszamy do kontaktu mailowego: pfszn@pfszn.pl lub telefonicznego: 605-256-976.